Zelená Karta 2017 - Bronze Zobraziť plnú veľkosť

Zelená Karta 2017 - Bronze

24 mesiacov

Tento produkt je dostupný na objednávku

250,00 €

Pridať do obľúbených

Napíšte hodnotenie

Zelená Karta 2017 - Bronze

Zelená Karta 2017 - Bronze

Napíšte hodnotenie

Čo je v cene kurzu ZK?
- zapožičanie golfovej výstroje
- výuka pod vedením profesionálneho trénera
- neobmedzený počet rangeových loptičiek
- vstup na tréningové plochy, driving range a golfové ihrisko
- skrinka na odkladanie výstroje

Skúška

Skúška sa skladá z dvoch častí – teoretického testu z pravidiel golfu a praktickej časti, hry na ihrisku. Aby ste certifikát Zelenej karty získali, musíte správne vypracovať test z pravidiel golfu a golfovej etikety. Hra na ihrisku zodpovedá min. deviatim stablefordovým bodom na deväť jamkovom ihrisku. Všetko, čo je obsahom skúšky, Vám tréneri vysvetlia počas kurzu.

Výstroj

Pred kurzom si nekupujte žiadnu výstroj. Počas kurzu Vám profesionálny tréner presne povie, čo budete na začiatok potrebovať. Na základe fyzických dispozícií Vám pomôže vybrať pružnosť a dĺžku shaftu palice. V prípade, že sa rozhodnete pre kúpu celej výstroje, odborne Vám poradí pri jej výbere. Požičanie golfovej výstroje je v cene kurzu. Na stránke www.profigolf.sk pravidelne nájdete základnú výbavu začínajúceho golfistu za zvýhodnenú cenu (palice a golfové doplnky).

Oblečenie

Golfová etiketa nedovoľuje hrať v rifliach. Golf sa hrá v polo tričkách. Môžu byť s dlhým či krátkym rukávom, bez rukávov, no nie na ramienka. V prípade teplého počasia majú krátke nohavice siahať pod kolená. Pri golfe je veľmi dôležité mať so sebou nepremokavé oblečenie. Na hru sa používajú špeciálne golfové topánky. Pri výbere golfového oblečenia majte na pamäti, že neexistuje zlé počasie na golf, len zle oblečený golfista.

Čo po skončení kurzu Zelenej karty?

Po skončení kurzu Zelenej karty by mal začínajúci golfista zvážiť ako často a do akej miery sa chce tomuto športu venovať. Mal by si vyhľadať informácie o jemu blízkych golfových kluboch a vybrať si členstvo tam, kde mu to najviac vyhovuje. Sekretárovi vybraného klubu odovzdá svoj certifikát Zelenej karty, a ten potom jeho hendikep zverejní na stránke Slovenskej golfovej asociácie (SKGA). Golf však môžete hrať len tak, pre radosť i bez toho, aby ste boli členom niektorého klubu. Všetky dokumenty ako certifikát ZK však v tomto prípade musíte nosiť stále so sebou.

 Ubytovanie

Ubytovanie v rezorte Vám zabezpečí
cestovná agentúra Fun Travel.
Tel.: +421 52 4661 333
Fax: +421 52 4661 330
www.funtravel.sk


Pokyny pre účastníkov

Kurz Zelenej karty zvyčajne trvá tri dni a pozostáva z dvanástich hodín výuky vrátane skúšky (desať hodín teoretickej a praktickej výuky, dve hodiny skúška). Kurzy sú spravidla v utorok-piatok alebo piatok-nedeľa. Prvý deň začína kurz o deviatej ráno stretnutím účastníkov a trénera v golf shope v hoteli International. Nasledujúce dni výuka začína o 9:30, vyučovanie zvyčajne končí o 16:30. Prestávky sa riešia podľa potreby. Na obed je vyhradených 90 minút. Bližšie inštrukcie Vám podá tréner. Pri kurze Zelenej karty typu GOLD je možné rozvrhnúť kurz podľa individuálnych požiadaviek klienta. Po skončení kurzu absolvujete skúšku.

  • Product Name:Zelená Karta 2017 - Bronze
  • Price: 250,00
  • Description:
Path: > > Zelená Karta 2017 - Bronze