FILOZOFIA VÝUKY V BGA

Veríme, že každý má potenciál byť lepším v golfe bez ohľadu na vek alebo talent. Hlavný bod, na ktorý sa sústredíme, je vylepšiť Vašu hru priamo na ihrisku a nie len odpaľovanie dobrých rán na driving range.

Nemáme presný a jediný model švihu, ale namiesto toho využívame tréningové princípy, ktoré sú pre každého individuálne a vylepšia Váš konkrétny švih do tej najvyššej úrovne. Máme obrovský úspech s Elite juniormi vďaka našim moderným technológiám, ktorými sú napríklad FlightScope, SwingCatalyst software a Casio vysokorýchlostné kamery. Cieľom toho všetkého je nájsť ideálnu kombináciu znalostí golfu a dokonalej techniky, ktorá dáva len tie najlepšie výsledky.

Postupnosť zdokonaľovania jednotlivých zručností je v našej akadémii jedinečná.
1. Korektný kontakt s golfovou loptičkou
2. Počiatočná trajektória odpalu
3. Spin loptičky a konečný výsledok

Učenie sa touto postupnosťou dovoľuje žiakom porozumieť analýze svojej hry ako najlepšie je to možné. Táto postupnosť taktiež žiaka pripravuje na tréning osamote, čo je situácia, kedy sa v normálne všetci vrátia k svojim starým chybám švihu. Vlastnou analýzou našim spôsobom takmer určite nájdete chybu. Naši elitní golfisti za pomoci tohto systému dosiahli obrovských úspechov na turnajoch. Nováčikom táto technika pomáha ešte viac, pretože sa naučia kontaktu s loptičkou skôr, ako začnú analyzovať let loptičky. Dopomáha to k veľmi rýchlemu zníženiu hendikepov a zároveň uchováva zručnosti aj pri dlhých prestávkach bez golfovej hry.

Dúfame, že náš tím Vám pomôže s príjemným a efektívnym štartom do tohto krásneho športu a zlepšením Vašej hry alebo z Vás urobí víťaza turnajov.