Viac o BGA

BGA - BESTVINA GOLF ACADEMY alebo aj BGA – GOLF ACADEMY je špičková škola golfu určená pre všetky vekové kategórie a pre tých, ktorým sa golf páči, chcú sa ho naučiť hrať alebo majú v pláne sa v golfe zdokonaľovať. BGA je založená na profesionálnom základe svojich trénerov a už viac ako 6 rokov pôsobí pod osvedčenou značkou PROFIGOLF v unikátnom prostredí golfového areálu BLACK STORK vo Veľkej Lomnici, pod končiarmi Vysokých Tatier. BGA vznikla na základe dlhodobých osobných skúsenosti profesionálného trénera Martina Bestvinu a jeho tímu profesionálnych medzinárodných PGA trénerov Vlastimila Forejta, Davida Poultona a Bena Todda, ktorí garantujú tú najvyššiu kvalitu.

BGA - GOLF ACADEMY je dôležitou navigáciou do sveta golfu a učí, ako sa v ňom správne pohybovať a správať. V našej akadémii sa každý, kto má o golf záujem, naučí pravidlám golfu a jeho správnej technike. Súčasťou vzdelávacieho programu BGA je aj golfová etiketa a etika, cudzie jazyky (predovšetkým angličtina) a osobnostný rozvoj.

BGA dáva jedinečnú príležitosť aj mladým talentom a deťom, ktoré prejavujú o golf vážnejší záujem. Preto už niekoľko rokov prostredníctvom svojej Detskej golfovej školy pripravuje pre deti a mládež golfové krúžky a golfové tábory s pestrým programom. Detská golfová škola pomáha rozvoju nielen golfovej, ale aj celkovej osobnosti mladej generácie, ktorá takto získava fantastickú možnosť uplatniť sa aj v budúcnosti , či už ako golfoví hráči, prípadne aj ako profesionálni PGA tréneri.BGA – golf academy ponúka:


Kurzy Zelenej karty – Lead PRO, PGA PRO, Assistant PRO

Detská golfová škola – letný golfový tábor, golfový krúžok

Individuálne hodiny 

Vyberte si z našej ponuky a ...
... učte sa s profesionálmi, aby ste boli najlepší!